مرکز تصویربردرای شهر قدس بزرگترین و مجهزترین  مرکز جامع تصویربردرای در فضای حدود ۱۰۰۰ متری و در پنج طبقه و با سرمایه کلان تامین شده توسط بخش خصوصی  در شهر قدس تهران (قلعه حسن خان )و با زحمات و مشقت های فراوان تاسیس گردید. 

مرکز تصویربرداری شهر قدس

بهترین تصویربرداری در قلعه حسن خان

مرکز تصویر برداری جامع شهر قدس ، این مرکز جامع و بزرگ در فضایی حدود ۱۰۰۰ متر و در پنج طبقه و با سرمایه کلان در شهر قدس تهران (قلعه حسن خان )و با زحمات و مشقت های فراوان تاسیس گردید.
این مرکز مجهز به دستگاه MRIا شرکت GEامریکا ز نوع رو باز(با قابلیت تصویر برداری افراد با وزن بالا و کسانی که ترس از فضای بسته دارند و جانبازان عزیز ) ؛سی تی اسکن مولتی اسلایس توشیبا ژاپن ،مامو گرافی ؛سه عدد دستگاه سونوگرافی پیشرفته،رادیولوژی فول دیجیتال و OPGو دستگاه سنجش تراکم استخوان هالوژیک آمریکا و NSTو نیز دارای سالن مخصوص کنفرانس است.
خدمات این مرکز به صورت ۲۴ ساعته و همه روزهای هفته است.

 در این مرکز فیلم سونوگرافی های تخصصی جنین در غالب موارد قابل ارائه به صورت DVDبه والدین می‎باشد.

با حضور آقای دکتر گرامی در تصویربرداری پزشکی شهر قدس ،  انواع خدمات سونوگرافی و ماموگرافی و سلامت بارداری مانند نوار قلب جنین(NST) برای ساکنین منطقه شهر قدس ( قلعه حسن خان )در جنوب غربی تهران و شرق البرز فراهم شده است

نقشه دسترسی تصویربرداری شهر قدس

اطلاعات تماس مرکز تصویربرداری شهر قدس

آدرس

تهران ، شهرقدس، میدان قدس، اول 45 متری انقلاب، کوچه شهید خسرونژاد

وب سایت  : qodsimagingcenter.ir

به دنبال مرکز رادیولوژی و سونوگرافی خوب در شهر قدس هستید ؟

نظرات مراجعین تصویربرداری شهر قدس

از سونوگرافی دکتر گرامی رضایت دارم

برای غربالگری اول رفتم سونوگرافی الوند تو هفته 13 دکتر گرامی جنسیت بچه م رو گفتن و غربالگری دوم رو هم همون جا رفتم تو هفته 18 دوباره جنسیت رو تایید کردن. رفتارشون هم خیلی خوب بود

ناشناس
رضایت از خدمت :
خدمات دریافتی :سونوگرافی NT,NB, سونوگرافی غربالگری
تیر 1, 1399

اصلا رضایت ندارم از کارشون

من برای سونوگرافی غربالگری اول بارداری قبل عید بهشون مراجعه کردم با اینکه طرف قرارداد با بیمه تکمیلی من بودن تازه بعد از چندساعت انتظار برای نوبت به من گفتن که نسخه شما کامل نوشته نشده و باید حتما کالرداپلر هم نوشته میشده درنتیجه باید هزینه رو کامل بپردازید و بعد خودتون از بیمه پولش رو بگیرین یا اینکه بدین دکتر نسخه رو تصحیح کنه و قید کنه کالرداپلر هم حتما باید انجام بشه و بعد دوباره مراجعه کنین. من که اصلا تا اون موقع اطلاعی از اینکه کالرداپلر شریانهای رحمی چی هستش نداشتم و فکر میکردم حتما واجب هستش پس هزینه رو پرداخت کردم. بعدا که با دکترم صحبت کردم ایشون به من گفتن که من به عنوان پزشک متخصص (که اتفاقا استاد دانشگاه هستم) لزومی برای انجام کالرداپلر ندیده ام چطور یک مرکز سونوگرافی این تشخیص رو برای شما داده؟ و این یک چیز اضافه ای هستش که خود مرکز داره به زور روی پکیج غربالگریشون اضافه میکنه تا پول بیشتری بگیره و شما میبایستی بگی من نمیخام و فقط هرچی توی نسخه نوشته رو واسم انجام بده واین مثل این میمونه که دکتر به ازمایشگاه بگه فاکتور آ رو اندازه بگیر ازمایشگاه میگه ما همراه فاکتور آ باید فاکتور ب رو هم اندازه بگیریم تو نمیفهمی! خلاصه دکترم حاضر نشد برای من نسخه رو تصحیح کنه.
برای غربالگری دوم من حتی دکترم رو عوض کردم و دوباره که به مرکز الوند مراجعه کردم باز همون حرف قبلی رو بهم زدن و هرچی من گفتم که کالرداپلر نمیخام و شما دارین خدمات اضافه ای رو به زور تحمیل میکنین که نه دکترم و نه من نمیخواهیمش بهم گفتن که دکتر ما بدون کالرداپلر قبول نمیکنه شمایی که به کار دکتر ما احتیاج داری و این پول رو داری برای بچه ات خرج میکنی! بعد از کلی بحث کردن با منشی ها وقتی دیدم فایده نداره گفتم که ازشون به ۱۹۰ شکایت میکنم که بعد منشی به من زنگ زد و گفتش حالا خیلی معطل شدی بیا من میدم منشی کناری واست یه نسخه جدید با کالرداپلر بنویسه و پذیرش شو که دیگه من قبول نکردمو جای دیگه ای مراجعه کردم که دیگه این حرف رو که نسخه ات ناقصه یا اینکه برای تشخیص کالرداپلر حتما واجبه رو به من اصلا نزدن!!!

و اما راه حل: من با ۱۹۰ و معاونت درمان ایران که تماس گرفتم و مشکلم رو مطرح کردم گفتن که باید مطابق با نسخه پزشک معالج عمل کنند و اینکارشون تخلف محسوب میشه و شما میتونین ازشون شکایت کنین که کردم. حالا جالبش اینجاست که با وجود مراجعه بازرس و بخاطر اینکه کالرداپلر رو اضافه انجام دادن و تخلف کردن بایستی هزینه رو برگردونن با من تماس گرفتن و با وقاحت تمام اول که از خوبی و بزرگی دکتر گرامی برام گفتن که بهترین هستند و بعد گفتن که ما براتون که توضیح دادیم که باید حتما باشه و شما میتونستی نیایی به مرکز ما و بری جای دیگه ای!!!!!!!!!!! و حتی حاضرنبودن قبول کنن که کار اشتباهی رو دارن انجام میدن!!!! ولی خب پول کالرداپلر اضافه رو بهم برمیگردونن چون وزارت بهداشت زورشون کرده که برگردونن!!

متاسفانه این اتفاق نه فقط برای من بلکه برای همه کسانی که اونجا مراجعه میکنن میوفته چون خودم دیدم که به بقیه هم همین حرف رو میزدند. لطفا اگر برای شما هم این اتفاق افتاده ساده از کنارش نگذرین و حتما از طریق ۱۹۰ ازشون شکایت کنین تا به این راحتی نتونن زورگویی کنند و هرکاری که خودشون دوست داشتن به اسم کارعلمی انجام بدن که فقط هزینه اضافی واسه مریض خواهد داشت!

الهام محسنی
رضایت از خدمت :
خدمات دریافتی :سونوگرافی غربالگری
تیر 30, 1399

آیا سوالی دارید ؟ آن را از دکتر گرامی بپرسید در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.