‎این مرکز مجهز به دستگاه‎های سونوگرافی پیشرفته Samsung  و United imaging است که امکان ارائه انواع سونوگرافی های پیشرفته جنین و اکوی قلب جنین و آمنیوسنتز و سونوگرافی های عمومی و رنگی و اطفال و سونوگرافی زنان (سونوهستروگرافی) و سونوگرافی تخصصی مردان (کالر داپلر آلت تناسلی ) را به مراجعین می‎دهد

کلینیک سونوگرافی و ماموگرافی میلاد غرب

بهترین کلینیک سونوگرافی در غرب تهران

سونوگرافی میلاد غرب در سال ۹۴ و به منظور تصویر برداری تخصصی جنین و پستان و زنان تاسیس گردید .
این مرکز مجهز به دو عدد دستگاه سونوگرافی پیشرفته Samsung کره و United imaging می باشد که امکان انجام خدمات از جمله موارد زیر را برای مراجعین فراهم کرده است

 در این مرکز فیلم سونوگرافی های تخصصی جنین در غالب موارد قابل ارائه به صورت DVDبه والدین می‎باشد.
پزشکان متخصص این مرکز از رتبه های برتر بورد تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی و از اساتید رادیولوژی هستند.

بهترین مامو گرافی و سونوگرافی پستان در غرب تهران

با حضور آقای دکتر گرامی در کلینیک تصویربرداری میلاد غرب ،  بخش مربوط به بیماری های پستان از دو بخش سونوگرافی فوق تخصصی پستان و ماموگرافی فول دیجیتال تشکیل شده است و خدمات بیوپسی و نمونه برداری پستان نیز توسط پزشکان متخصص رادیولوژی و سونوگرافی و فوق تخصص بیماری های پستان ؛در حال انجام است.
گرافی های ساده و رنگی بزرگسالان و تخصصی اطفال(VCUG) و به خصوص عکس رنگی رحم (هیسترو سالیپنگوگرافی ) و نیز نوار قلب جنین (NST)در کنار خدمات عکس های دندان (OPGو تک دندان ) به بیماران ارائه میشود .

نقشه دسترسی به کلینیک میلاد غرب

اطلاعات تماس کلینیک سونوگرافی میلاد غرب

آدرس

تهران،ستارخان ، اول حبیب الهی ، نبش فلاحت پور (دهم) پلاک 48 طبقه سوم ، واحد 5

 تلفن

021-66538099

021-66538077

به دنبال کلینیک سونوگرافی خوب در غرب تهران هستید ؟

نظرات مراجعین سونوگرافی و مامو گرافی میلاد غرب

اصلا رضایت ندارم از کارشون

من برای سونوگرافی غربالگری اول بارداری قبل عید بهشون مراجعه کردم با اینکه طرف قرارداد با بیمه تکمیلی من بودن تازه بعد از چندساعت انتظار برای نوبت به من گفتن که نسخه شما کامل نوشته نشده و باید حتما کالرداپلر هم نوشته میشده درنتیجه باید هزینه رو کامل بپردازید و بعد خودتون از بیمه پولش رو بگیرین یا اینکه بدین دکتر نسخه رو تصحیح کنه و قید کنه کالرداپلر هم حتما باید انجام بشه و بعد دوباره مراجعه کنین. من که اصلا تا اون موقع اطلاعی از اینکه کالرداپلر شریانهای رحمی چی هستش نداشتم و فکر میکردم حتما واجب هستش پس هزینه رو پرداخت کردم. بعدا که با دکترم صحبت کردم ایشون به من گفتن که من به عنوان پزشک متخصص (که اتفاقا استاد دانشگاه هستم) لزومی برای انجام کالرداپلر ندیده ام چطور یک مرکز سونوگرافی این تشخیص رو برای شما داده؟ و این یک چیز اضافه ای هستش که خود مرکز داره به زور روی پکیج غربالگریشون اضافه میکنه تا پول بیشتری بگیره و شما میبایستی بگی من نمیخام و فقط هرچی توی نسخه نوشته رو واسم انجام بده واین مثل این میمونه که دکتر به ازمایشگاه بگه فاکتور آ رو اندازه بگیر ازمایشگاه میگه ما همراه فاکتور آ باید فاکتور ب رو هم اندازه بگیریم تو نمیفهمی! خلاصه دکترم حاضر نشد برای من نسخه رو تصحیح کنه.
برای غربالگری دوم من حتی دکترم رو عوض کردم و دوباره که به مرکز الوند مراجعه کردم باز همون حرف قبلی رو بهم زدن و هرچی من گفتم که کالرداپلر نمیخام و شما دارین خدمات اضافه ای رو به زور تحمیل میکنین که نه دکترم و نه من نمیخواهیمش بهم گفتن که دکتر ما بدون کالرداپلر قبول نمیکنه شمایی که به کار دکتر ما احتیاج داری و این پول رو داری برای بچه ات خرج میکنی! بعد از کلی بحث کردن با منشی ها وقتی دیدم فایده نداره گفتم که ازشون به ۱۹۰ شکایت میکنم که بعد منشی به من زنگ زد و گفتش حالا خیلی معطل شدی بیا من میدم منشی کناری واست یه نسخه جدید با کالرداپلر بنویسه و پذیرش شو که دیگه من قبول نکردمو جای دیگه ای مراجعه کردم که دیگه این حرف رو که نسخه ات ناقصه یا اینکه برای تشخیص کالرداپلر حتما واجبه رو به من اصلا نزدن!!!

و اما راه حل: من با ۱۹۰ و معاونت درمان ایران که تماس گرفتم و مشکلم رو مطرح کردم گفتن که باید مطابق با نسخه پزشک معالج عمل کنند و اینکارشون تخلف محسوب میشه و شما میتونین ازشون شکایت کنین که کردم. حالا جالبش اینجاست که با وجود مراجعه بازرس و بخاطر اینکه کالرداپلر رو اضافه انجام دادن و تخلف کردن بایستی هزینه رو برگردونن با من تماس گرفتن و با وقاحت تمام اول که از خوبی و بزرگی دکتر گرامی برام گفتن که بهترین هستند و بعد گفتن که ما براتون که توضیح دادیم که باید حتما باشه و شما میتونستی نیایی به مرکز ما و بری جای دیگه ای!!!!!!!!!!! و حتی حاضرنبودن قبول کنن که کار اشتباهی رو دارن انجام میدن!!!! ولی خب پول کالرداپلر اضافه رو بهم برمیگردونن چون وزارت بهداشت زورشون کرده که برگردونن!!

متاسفانه این اتفاق نه فقط برای من بلکه برای همه کسانی که اونجا مراجعه میکنن میوفته چون خودم دیدم که به بقیه هم همین حرف رو میزدند. لطفا اگر برای شما هم این اتفاق افتاده ساده از کنارش نگذرین و حتما از طریق ۱۹۰ ازشون شکایت کنین تا به این راحتی نتونن زورگویی کنند و هرکاری که خودشون دوست داشتن به اسم کارعلمی انجام بدن که فقط هزینه اضافی واسه مریض خواهد داشت!

الهام محسنی
رضایت از خدمت :
خدمات دریافتی :سونوگرافی غربالگری
تیر 30, 1399

سونوگرافی الوند و دکتر گرامی ، بهترین سونوگرافی در تهران

بهترین سونوگرافی که تو تهران هست همین الونده
البته فقط خوده دکتر گرامی و قبول دارم تشخیصش بی نظیره 👌
خدا بهش سلامتی بده 🙏

عاطفه آسیابان آذری
رضایت از خدمت :
خدمات دریافتی :دیگر انواع سونوگرافی, سونوگرافی ساده بارداری, سونوگرافی کالر داپلر
بهمن 1, 1397

آیا سوالی دارید ؟ آن را از دکتر گرامی بپرسید در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.