نوبت دهی سونوگرافی

ثبت نوبت دهی سونوگرافی اینترنتی (آنلاین) از بیمارستان کودکان تهران، مرکز تصویر برداری پزشکی الوند جهت ویزیت دکتر رضا گرامی
دریافت آنلاین نوبت

ثبت نوبت دهی سونوگرافی

.لطفا برای دریافت نوبت دهی سونوگرافی به صورت اینترنتی (آنلاین) فرم زیر را تکمیل کنید

با تکمیل فرم زیر درخواست شما جهت ثبت نوبت سونوگرافی با دکتر رضا گرامی انجام می‌شود. دکتر رضا گرامی، متخصص اکو قلب جنین و سونوگرافی‌های پیشرفته در تهران هستند.

  • تلفن همراه اصلی که برای هماهنگی های لازم بتوانیم با آن تماس بگیریم
  • تلفن همراه دوم که در صورت در دسترس نبودن شماره اول برای هماهنگی های اضطراری بتوانیم با آن تماس بگیریم
  • Hidden
  • لطفا در صورت نیاز شرح دستور پزشک و یا توضیحات خود را وارد نمائید
  • Accepted file types: jpg, gif, png, Max. file size: 5 MB.
    لطفا تصویر نسخه / دستور پزشک معالج خود را آپلود کنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مزایای نوبت دهی آنلاین سونوگرافی

در صورتی که اینترنتی نوبت خود را ثبت نمائید در اولویت بیشتری جهت قرار گرفتن در صف انتظار پیش رو خواهید داشت.

با ثبت نوبت سونوگرافی خود به صورت اینترنتی (آنلاین) دیگر نیازی به مراجعه حضوری جهت دریافت نوبت ندارید. با این کار از مشکلات رفت و آمد غیرضروری، انتظار در ترافیک خیابان‌ها، دردسرهای یافتن جای پارک و غیره راحت می‌شوید.

مراحل ثبت نوبت دهی اینترنتی (آنلاین)

با تکمیل فرم بالا اطلاعات شما برای همکاران ما ارسال خواهد شد. در سریعترین زمان ممکن همکاران ما جهت هماهنگی در مورد حضور در مطب دکتر رضا گرامی با شما تماس خواهند گرفت و جزئیات لازم را با شما مطرح خواهند کرد.

با ثبت نوبت اینترنتی سونوگرافی مبلغی در مرحله اول پرداخت نخواهید کرد. بلکه بعد از حضور در مطب و انجام آزمایش‌های درخواست شده، مبلغ آن را می‌توانید پرداخت نمائید.

نوبت دهی سونوگرافی اینترنتی | دکتر رضا گرامی |  متخصص اکو قلب جنین و سونوگرافی‌های پیشرفته در تهران

FAQ

سوالات متداول نوبت دهی سونوگرافی

آیا دکتر گرامی بصورت اورژانسی سونوگرافی انجام میدهند ؟

بله ، در صورت هماهنگی با پذیری کلینیک‌هایی که دکتر گرامی در آن حضور دارند و تائید ایشان، پذیرش شما بصورت اورژانسی و خارج از نوبت قابل انجام خواهد بود ،
البته نظر پزشک ارجاع دهنده شما دارای اهمیت زیادی است. امکان پذیرش بصورت اورژانسی و انجام سونوگرافی فقط با هماهنگی و تائید امکان پذیر است

نوبت های سونوگرافی دکتر گرامی چند روز بعد از درخواست است؟

با توجه به تعدد مراجعین و خدمات تخصص ارائه‌شده توسط آقای دکتر گرامی برنامه روزهای هفته و نوبت دهی سونوگرافی ایشان معمولا حداقل از دو هفته قبل باید ثبت و توسط واحد پذیرش کلینیک تایید شود.

با این‌حال در شرایط اضطراری و اورژانسی و به صلاح‌دید دکتر گرامی ممکن است امکان پذیرش و نوبت دهی اورژانسی وجود داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر با ایمیل dr@drgerami.ir آقای دکتر گرامی در تماس باشید

بهترین سونوگرافی اکو قلب جنین کجاست

هدف اصلی اکو قلب جنین بررسی ساختار قلب با هدف بررسی مشکلات قلبی و غیر نرمال بودن قلب، ریتم آن و کارکرد کلی مورد آنالیز قرار می گیرند. تنها سونوگرافیست‌های ماهری که گواهینامه انجام اين سونوگرافی را دارند، از عهده انجام دادنش برمی‌آیند. رخ دادن کوچکترین خطایی در انجام این سونوگرافی می‌تواند مادران و متخصصان را گمراه کند. به همین دلیل انجام این سونوگرافی، تنها در مراکز تخصصی که مجوز انجام سونو اکو قلب جنین مانند کلینیک‌هایی که دکتر رضا گرامی در آن حضور دارند؛  انجام می‌گیرد.

برای آشنایی با بهترین کلینیک سونوگرافی اکوی قلب جنین به لینک زیر مراجعه نمایید

اکو قلب جنین

چگونه از آمادگی های قبل از اتجام سونوگرافی باخبر شویم؟

معمولا پزشک‌های تجویز کننده آزمایش سونوگرافی آمادگی‌های قبل از آن را شامل ناشتا بودن، پوشش و داشتن لباس مناسب و غیره را به شما اعلام خواهند کرد.

در صورتی که هیچ نکته‌ای به شما اعلام نشد، اضطراب نداشته باشید. می توانید با شماره 02188785775 تماس حاصل نموده و در مورد آمادگی‌های لازم سوالاتتان را بپرسید.

برای مطالعه بیشتر می‌توانید به این آدرس‌ها مراجعه نمائید:

General preparing for your exam

Ultrasound