بهترین سونوگرافی تهران

دکتر رضا گرامی ، رادیولوژیست ، متخصص و مدرس سونوگرافی‎های  بارداری و سلامت جنین ارایه کننده خدمات  بهترین سونوگرافی در تهران  ( NTغربالگری سه ماه اول و دوم ،  آنومالی اسکن ، اکوی قلب جنین ، داپلر رنگی و سونوگرافی 3D و 4D)

انواع سونوگراقی برای مادران

خدمات سونوگرافی تخصصی زنان

سونوگرافی پستان و زیربغل

ازسونوگرافی برست و آگزیلاری تصاویری با جزئیات از داخل سینه هاو زیربغلبا هدف بررسی وجود یا عدم وجود توده و نوع آن، یک کیست (کیسه پر از مایع) یا یک توده جامد(توده سرطانی) را در اختیار پزشک قرار می‌دهد.

سونو گرافی بررسی اندومتریوز

سونوگرافی آندومتریوز با هدف بررسی احتمالی رشد سلول های آندومتر در بیرون از رحم انجام می شود
این بافت در تمام بافت‌های بدن به جز طحال به وجود می آید اما رایج‌ترین محل پدید آمدن آن، لگن است كه شایع ترین عوارض آندومتریوز درد موقع عادت ماهانه، نازایی و دردهای مزمن لگنی است

سونوگرافی هسیتروگرافی

سونوهیستروگرافی نوعی روش سونوگرافی که در آن  سرم استریل از طریق دهانه رحم و با استفاده از وسیله ای پلاستیکی با نام کاتتر وارد رحم می شود و سونوگرافی انجام می‎شود

سونوگرافی واژینال ۳بعدی

سونوگرافی واژینال سه بعدی نوعی سونوگرافی لگن است که پزشک با فرو بردن پروب در واژن بیمار، به بررسی اندام‎های دستگاه تولید مثل زنانه شامل رحم، لوله‎های فالوپ، تخمدان‎ها، گردن رحم و مهبل به صورت تخصصی می‎پردازد.

انواع سونوگرافی مخصوص بانوان

خدمات سونوگرافی تخصصی بارداری

اکو قلب جنین

سونوگرافی اکو قلب چنین

سونوگرافي  اکو قلب جنین   یک سونوگرافی دقیق برای شناسایی و تشخیص تخصصی بیماری‌های قلبی قبل از زایمان با هدف بررسی عملکرد دقیق تر، قلب جنین را مورد آنالیز قرار می‌دهد.

سونوگرافی بارداری

سونوگرافی غربالگری مرحله دوم (‌ آنومالی اسکن )

سونوگرافي آنومالی، سونو غربالگري مرحله دوم از هفته 16 تا هفته 28 بارداری با بررسی رشد طبیعی، سلامت اعضای حیاتی، جفت و جنسیت جنین را با هدف بررسی احتمال ناهنجاری ها مورد آنالیز قرار می دهد.

سونوگرافی بارداری

سونوگرافی غربالگری مرحله اول (NT ,NB)

سونوگرافي غربالگري مرحله اول NT-NB، از  هفته 11 تا هفته 13 بعلاوه 6  روز  با اندازه‎گیری ضخامت مایع پشت گردن جنین (NT) و استخوان بینی جنین  (NB)‌ را با هدف بررسی احتمال اختلالات کروموزومی مورد آناليز قرار مي‎گيرد.

سونوگرافی بارداری

سونوگرافی‌های روتین بارداری

سونوگرافي هاي روتين بارداري جهت ارزیابی تشخیص ساک بارداری، ضربان قلب جنین، سن جنین ، تعیین جنسیت جنین و هماتوم؛ سونوگرافي هاي غربالگري  جهت تشخیص مشکلات کروموزومی و … در بارداري مورد استفاده قرار می گیرد.

سونوگرافی های تشخیصی و تخصصی

خدمات سونوگرافی جنرال

سونوگرافی پستان

 سونوگرافی پستان معمولا به همراه ماموگرافی انجام می شود تا مشخص شود که توده ای که در پستان وجود دارد یک کیست (کیسه پر از مایع) است یا توده جامد ، که ممکن است سرطان باشد. سونوگرافی پستان محل دقیق تومور را به پزشک برای انجام نمونه برداری (بیوپسی) توسط سوزن نشان میدهد.

سونوگرافی رحم و ضمایم

سونوگرافی لگن یا رحم، به جهت بررسی و اندازه گیری ضمائم داخل لگن خانم ها و همچنین از نظر تشخیص هر گونه مشکل از جمله ناباروری، فیبروم، آندومتریوز، کیست تخمدان، فولیکول غالب و تخمک گذاری و … به دو روش ابدومینال ( از روی شکم ) و ترانس واژینال ( داخل کانال واژن ) انجام می‎شود.

سونوگرافی کبد و کیسه صفرا

سونوگرافی کبد اولین و رایج ترین روش برای تشخیص بیماری های کبد می‎باشد . بیماری های کبد مانند دیابت یک بیماری خاموش است که اخیرا بیماری کبد چرب در جامعه افراد بسیاری را درگیر کرده است.

سونوگرافی شکم و لگن

سونوگرافی شکم و لگن به بررسی برخی احشاء شکمی شامل کبد، کیسه صفرا، کلیه ها، طحال، لوزالمعده، آپاندیس، غدد فوق کلیوی و غدد لنفاوی عمق شکم، احشاء لگنی شامل مثانه، رحم تخمدان و پروستات می پردازد

انواع سونوگرافی مخصوص آقایان

خدمات سونوگرافی تخصصی مردان

سونوگرافی پستان آقایان

سونوگرافی
پستان

سونو گرافی سینه آقایان

از مزایای اکو کاردیوگرافی و بررسی آنومالی قلب جنین توسط رادیولوژیست این است که اولا همزمان و در همان حین انجام انومالی اسکن سه ماهه دوم؛صورت می پذیرد واز اتلاف وقت مادر و خانواده جنین جلوگیری میکنند و نیز سبب کاهش استرس مادران میشود.

سونو گرافی گالر داپلر بیضه

ونوگرافی داپلر بیضه (Color Doppler Testis) یا سونو بیضه ، روشی برای تشخیص برخی مشکلات بیضه‎ها مثل : واریکوسل، هیدروسل، بیضه های پایین نیامده،آسیب ناشی از ضربه  وارده به بیضه‎ها و تشخیص پیچ خوردگی بیضه ( تورشن بیضه) می باشد که توسط دکتر گرامی در بهترین سونوگرافی تهران انجام می‎شود

سونوگرافی آلت تناسلی با تزریق پاپاورین

سونوگرافی داپلر با تزریق پاپاورین به صورت اختصاری به نام سونوگرافی آلت پاپاورین شناخته می‌شود برای مردانی که مشکل نعوظ دارند توسط متخصص توصیه می شود ،‌سونو آلت می‌تواند راه جریان خون به داخل و خارج اندام‌ها را نشان دهد و توسط دکتر گرامی به عنوان یک متخصص سونوگرافی پاپاورین خوب در تهران انجام می‎شود

سونوگرافی کالرداپلر بیضه

سونوگرافی کالرداپلر بیضه (Color Doppler Testis) برای تشخیص مشکلاتی از جمله واریکوسل، هیدروسل، بیضه های پایین نیامده، ضربه های وارده به بیضه ها و تورشن بیضه مورد بررسی قرار می‎گیرند.