نظرات مراجعین

سونوگرافی الوند و دکتر گرامی ، بهترین سونوگرافی در تهران

بهترین سونوگرافی که تو تهران هست همین الونده
البته فقط خوده دکتر گرامی و قبول دارم تشخیصش بی نظیره 👌
خدا بهش سلامتی بده 🙏

عاطفه آسیابان آذری
بهمن 1, 1397
سونوگرافی الوند
دیگر انواع سونوگرافی, سونوگرافی ساده بارداری, سونوگرافی کالر داپلر

اصلا رضایت ندارم از کارشون

من برای سونوگرافی غربالگری اول بارداری قبل عید بهشون مراجعه کردم با اینکه طرف قرارداد با بیمه تکمیلی من بودن تازه بعد از چندساعت انتظار برای نوبت به من گفتن که نسخه شما کامل نوشته نشده و باید حتما کالرداپلر هم نوشته میشده درنتیجه باید هزینه رو کامل بپردازید و بعد خودتون از بیمه پولش رو بگیرین یا اینکه بدین دکتر نسخه رو تصحیح کنه و قید کنه کالرداپلر هم حتما باید انجام بشه و بعد دوباره مراجعه کنین. من که اصلا تا اون موقع اطلاعی از اینکه کالرداپلر شریانهای رحمی چی هستش نداشتم و فکر میکردم حتما واجب هستش پس هزینه رو پرداخت کردم. بعدا که با دکترم صحبت کردم ایشون به من گفتن که من به عنوان پزشک متخصص (که اتفاقا استاد دانشگاه هستم) لزومی برای انجام کالرداپلر ندیده ام چطور یک مرکز سونوگرافی این تشخیص رو برای شما داده؟ و این یک چیز اضافه ای هستش که خود مرکز داره به زور روی پکیج غربالگریشون اضافه میکنه تا پول بیشتری بگیره و شما میبایستی بگی من نمیخام و فقط هرچی توی نسخه نوشته رو واسم انجام بده واین مثل این میمونه که دکتر به ازمایشگاه بگه فاکتور آ رو اندازه بگیر ازمایشگاه میگه ما همراه فاکتور آ باید فاکتور ب رو هم اندازه بگیریم تو نمیفهمی! خلاصه دکترم حاضر نشد برای من نسخه رو تصحیح کنه.
برای غربالگری دوم من حتی دکترم رو عوض کردم و دوباره که به مرکز الوند مراجعه کردم باز همون حرف قبلی رو بهم زدن و هرچی من گفتم که کالرداپلر نمیخام و شما دارین خدمات اضافه ای رو به زور تحمیل میکنین که نه دکترم و نه من نمیخواهیمش بهم گفتن که دکتر ما بدون کالرداپلر قبول نمیکنه شمایی که به کار دکتر ما احتیاج داری و این پول رو داری برای بچه ات خرج میکنی! بعد از کلی بحث کردن با منشی ها وقتی دیدم فایده نداره گفتم که ازشون به ۱۹۰ شکایت میکنم که بعد منشی به من زنگ زد و گفتش حالا خیلی معطل شدی بیا من میدم منشی کناری واست یه نسخه جدید با کالرداپلر بنویسه و پذیرش شو که دیگه من قبول نکردمو جای دیگه ای مراجعه کردم که دیگه این حرف رو که نسخه ات ناقصه یا اینکه برای تشخیص کالرداپلر حتما واجبه رو به من اصلا نزدن!!!

و اما راه حل: من با ۱۹۰ و معاونت درمان ایران که تماس گرفتم و مشکلم رو مطرح کردم گفتن که باید مطابق با نسخه پزشک معالج عمل کنند و اینکارشون تخلف محسوب میشه و شما میتونین ازشون شکایت کنین که کردم. حالا جالبش اینجاست که با وجود مراجعه بازرس و بخاطر اینکه کالرداپلر رو اضافه انجام دادن و تخلف کردن بایستی هزینه رو برگردونن با من تماس گرفتن و با وقاحت تمام اول که از خوبی و بزرگی دکتر گرامی برام گفتن که بهترین هستند و بعد گفتن که ما براتون که توضیح دادیم که باید حتما باشه و شما میتونستی نیایی به مرکز ما و بری جای دیگه ای!!!!!!!!!!! و حتی حاضرنبودن قبول کنن که کار اشتباهی رو دارن انجام میدن!!!! ولی خب پول کالرداپلر اضافه رو بهم برمیگردونن چون وزارت بهداشت زورشون کرده که برگردونن!!

متاسفانه این اتفاق نه فقط برای من بلکه برای همه کسانی که اونجا مراجعه میکنن میوفته چون خودم دیدم که به بقیه هم همین حرف رو میزدند. لطفا اگر برای شما هم این اتفاق افتاده ساده از کنارش نگذرین و حتما از طریق ۱۹۰ ازشون شکایت کنین تا به این راحتی نتونن زورگویی کنند و هرکاری که خودشون دوست داشتن به اسم کارعلمی انجام بدن که فقط هزینه اضافی واسه مریض خواهد داشت!

الهام محسنی
تیر 30, 1399
کلینیک تصویربرداری الوند
سونوگرافی غربالگری

سونوگرافی دکتر گرامی

بنظر من تا اینهمه پزشک مجرب وخوب خانوم هست هیچ دلیلی وجود نداره زیرنظر پزشک مرد باشی! هرچقدرم حاذق

سارا دلدار
خرداد 11, 1399
میلاد غرب
دیگر خدمات

از سونوگرافی دکتر گرامی رضایت دارم

برای غربالگری اول رفتم سونوگرافی الوند تو هفته 13 دکتر گرامی جنسیت بچه م رو گفتن و غربالگری دوم رو هم همون جا رفتم تو هفته 18 دوباره جنسیت رو تایید کردن. رفتارشون هم خیلی خوب بود

ناشناس
تیر 1, 1399
الوند
سونوگرافی NT,NB, سونوگرافی غربالگری

بهترین سونوگرافی غربالگری در تهران ، کلینیک الوند

من دیروز رفتم مرکز سونوگرافی الوند و پیش دکتر گرامی برای غربالگری
خداروشکر که همه چی خوب بود و ازهمه بهتر اخلاق فوق العاده جناب دکتر و کادر بسیار مودب خوش رفتار سونوگرافی الوند
واقعا ممنونم ازهمگی اونا🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ناهید رمضانی
شهریور 15, 1398
سونوگرافی الوند تهران
سونوگرافی غربالگری

من همه سونوگرافی هام رو پیش دکتر گرامی رفتم

من تمام سونو هامو پیش دکتر گرامی رفتم و میرم
هفته ۱۲ هم که برا غربالگری اول رفتم دکتر گرامی برا جنسیتش گفت چیزی نمیبینم به احتمال ۶۰ درصد دختره ولی بازم چیزی براش نخرید تا دفعه ی بعد مطمئن بشید.

هفته ی دیگ که هفته ۱۹ میشه بایدبرم آنومالی معلوم میشه درست گفته یانه

مامامری
فروردین 7, 1399
میلاد غرب
سونوگرافی NT,NB, سونوگرافی غربالگری

درج نظر جدید مراجعین

موارد ستاره دار لازم است تکمیل شود

لطفا نام خود را بصورت کامل وارد کنیددر صورت عدم درج نام نظر ناشناس درج خواهد شد، اما امکان پیگیری رضایت مندی شما برای ما وجود نخواهد داشت
برای دریافت کدام خدمات به دکتر گرامی مراحعه نمودید ؟
از این عنوان برای نمایش در بخش نظرات نمایش استفاده می شود
نظر شما درباره خدمات دکتر گرامی و کلینیکی که به آن مراجعه نمودید چه بوده است ؟
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنیدایمیل برای هیچ شخصی، جز مدیر سایت نمایش داده نخواهد شد
چقدر از زمان انتظار برای دریافت خدمات رضایت داشتید ؟
چه میزان از کیفیت خدمات دریافتی رضایت داشتید ؟
چه میزان از محیط و امکانات کلینیک و راحتی آنها رضایت داشتید ؟
در کدام یک از کلینیکها یا مراکز درمانی به دکتر گرامی مراجعه داشته اید؟