سونوگرافی جنرال

سونوگرافی تخصصی جنرال

سونوگرافی تشخیصی و تخصصی

سونوگرافی جنرال (عمومی) یک فناوری تصویربرداری پزشکی است که با استفاده از امواج صوتی، تصاویر دقیق و واضح از داخل بدن فرد به دست می‌آید. این فناوری برای تشخیص و تصویربرداری در بخش‌های مختلف بدن مانند قلب، شکم، کبد، رحم، طحال، پروستات و غیره استفاده می‌شود.

سونوگرافی جنرال یک روش بی خطر و بی درد است. همچنین عوارض جانبی نیز ندارد.

سونوگرافی کبد و کیسه صفرا

سونوگرافی کبد اولین و رایج ترین روش برای تشخیص بیماری های کبد می‎باشد . بیماری های کبد مانند دیابت یک بیماری خاموش است که اخیرا بیماری کبد چرب در جامعه افراد بسیاری را درگیر کرده است.

 

سونوگرافی پستان

سونوگرافی پستان معمولا با ماموگرافی انجام می‌شود تا مشخص شود که توده‌ی داخل پستان یک کیست است یا یک توده جامد، که ممکن دارد سرطان باشد. سونوگرافی پستان محل دقیق تومور را به پزشک برای انجام نمونه‌برداری (بیوپسی) توسط سوزن نشان می‌دهد.

سونوگرافی شکم و لگن

سونوگرافی شکم و لگن به بررسی برخی احشاء شکمی شامل کبد، کیسه صفرا، کلیه ها، طحال، لوزالمعده، آپاندیس، غدد فوق کلیوی و غدد لنفاوی عمق شکم، احشاء لگنی شامل مثانه، رحم تخمدان و پروستات می پردازد

 

سونوگرافی رحم و ضمایم

سونوگرافی لگن یا رحم، به جهت بررسی و اندازه گیری ضمائم داخل لگن بانوان و همچنین از نظر تشخیص هر گونه مشکل از جمله ناباروری، فیبروم، آندومتریوز، کیست تخمدان، فولیکول غالب و تخمک گذاری و … به دو روش ابدومینال (از روی شکم ) و ترانس واژینال (داخل کانال واژن) انجام می‌‎شود.

انواع خدمات سونوگرافی جنرال

دکتر رضا گرامی

  • استادیار دانشگاه علوم پزشکی ارتش
  • فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • مدرس سونوگرافی پیشرفته جنین و اکوی قلب جنین
  • رتبه برتر بورد تخصصی رادیولوژی سال ۹۳

با تکیه بر تجربه‌ی چندین ساله و بهره‌وری از به‌روزترین تجهیزات پزشکی مدعی ارائه دقیق‌ترین و بهترین تشخیص هستیم. ما طیف گسترده‌ای از خدمات مبتنی بر رادیولژی را ارائه می‌دهیم که متناسب با نیازهای خاص شما است.

دکتر رضا گرامی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی
نوبت دهی آنلاین سونوگرافی جنرال در تهران
با تکمیل فرم زیر نوبت سونوگرافی سونوگرافی جنرال در تهران برای شما ثبت شده و طی ۲۴ ساعت جهت هماهنگی با شما تماس خواهیم گرفت

‌‌

برای پیگیری تخصیص وقت سونوگرافی جنرال در تهران پس از ثبت درخواست روی شماره تلفن زیر کلیک کنید.

22148811-(021)
حتما اعلام کنید فرم نوبت و تماس از طریق سایت ارسال شده است

آخرین اخبار و مقالات آموزشی