سونوگرافی داپلر با تزریق پاپاورین به صورت اختصاری به نام سونوگرافی آلت پاپاورین شناخته می‌شود برای مردانی که مشکل نعوظ دارند توسط متخصص توصیه می شود ،‌سونو آلت می‌تواند راه جریان خون به داخل و خارج اندام‌ها را نشان دهد و توسط دکتر گرامی به عنوان یک متخصص سونوگرافی پاپاورین خوب در تهران انجام می‎شود

سونوگرافی آلت با تزریق پاپاورین

[dnxte_dual_button button_text_one=”سونوگرافی پاپاورین چیست ؟” button_link_one=”#more-about” button_text_two=”نوبت سونوگرافی می‌خواهم” button_link_two=”https://drgerami.ir/book-appointment/” btn_one_icon_show_hide=”off” btn_two_icon_show_hide=”off” btn_one_show_hide=”on” button_bg_one=”#FFFFFF” btn_two_color_show_hide=”on” button_bg_two=”#FFFFFF” button_one_margin=”5px|5px|5px|5px|true|true” button_one_padding=”6px||6px||true|false” button_two_margin=”5px|5px|5px|5px|true|true” button_two_padding=”5px||5px||true|false” dnxt_dual_one_hover_2d=”dnxt-hover-bounce-out” dnxt_dual_two_hover_2d=”dnxt-hover-bounce-out” button_one_margin_tablet=”” button_one_margin_phone=”” button_one_margin_last_edited=”on|desktop” _builder_version=”4.11.3″ _module_preset=”default” btn_one_fonts_font_size=”16px” btn_two_fonts_font_size=”16px” border_radii_one_border=”on|2px|2px|2px|2px” border_width_all_one_border=”0px” border_radii_two_border=”on|2px|2px|2px|2px” border_width_all_two_border=”0px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_dual_button]

سونوگرافی داپلر با تزریق پاپاورین چیست و چطور انجام می‌شود

سونوگرافی داپلر با تزریق پاپاورین به صورت اختصاری به نام سونوگرافی آلت تناسلی پاپاورین شناخته می‌شود که مردانی که مشکل نعوظ دارند اغلب آن را انجام می‌دهند که می‌تواند راه جریان خون به داخل و خارج اندام‌ها را نشان دهد.

جریان خون برای نعوظ مردان بسیار مهم است. هنگامی که یک مرد تحریک جنسی می‌شود، عروق آلت تناسلی او بزرگ شده و آلت تناسلی با خون پر می‌شود. این خون چیزی است که به آلت تناسلی سفتی لازم برای رابطه جنسی را می‌بخشد. وریدهای آلت تناسلی منقبض می‌شوند و خون را در خود نگه می‌دارند. هنگامی که تحریک متوقف می‌شود یا انزال اتفاق می‌افتد، رگ‌ها دوباره گشاد می‌شوند و اجازه می‌دهند خون به بدن برگردد که بسیاری از مردان در عملکرد نعوظ با این جریان خون مشکل دارند و عروق ممکن است به اندازه کافی برای جریان خون کافی پهن نشوند که هر دو وضعیت می‌توانند منجر به نعوظ ضعیف شوند و موجب اختلال نعوظ شود که باعث ایجاد فشارهای روانی و تنش‌های بین زوجین و همچنین اختلالات ناباروری شود. به همین دلیل کسانی که با این مشکل مواجه هستند به پزشک مراجعه می‌کنند و در نهایت با معرفی پزشک برای درمان، باید سونوگرافی انجام دهند تا در سونوگرافی داپلر آلت، امواج صوتی از گلبول‌های قرمز در گردش خون منعکس شده و تغییر در ارتفاع و حرکت خون را نشان دهد تا پزشک بتواند درمان مناسب را آغاز کند.

سونوگرافی آلت تناسلی پاپاورین با تزریق دارو شروع می‌شود که با بزرگ شدن عروق و افزایش جریان خون باعث نعوظ می‌شود. از آنجا پزشک یک دستگاه کوچک به نام مبدل را روی پوست آلت تناسلی حرکت می‌دهد. مبدل داده‌ها را به رایانه ارسال می‌کند تا پزشک بتواند سرعت جریان خون به داخل و خارج را تشخیص دهد.

سونوگرافی پاپاورین غیرتهاجمی است و خود آزمایش نباید آسیبی به شما برساند اما ممکن است که برخی از مردان در محل تزریق دچار درد یا کبودی شوند و یا ممکن است برای چند دقیقه احساس سرگیجه کنند. اگر نعوظ القایی بیشتر از آزمایش طول بکشد، پزشک ممکن است تزریق دیگری انجام دهد تا آلت تناسلی دوباره شل شود.

معمولاً به مردان توصیه می‌شود که از داروهای اختلال نعوظ (مانند ویاگرا، لویترا یا سیالیس) به مدت یک یا دو روز قبل از آزمایش استفاده نکنند. همچنین ممکن است به آن‌ها دستور داده شود که در روز سونوگرافی آلت، رابطه جنسی نداشته باشند یا خود ارضایی نکنند

  انجام این سونوگرافی در بهترین سونوگرافی های تهران  که مراکز تخصصی انجام سونوگرافی های تشخيصی دقيق مثل سونوگرافی آلت تناسلی با تزریق پاپاورین هستند از جمله کلینیکهای دکتر گرامی در آن حضور دارند  انجام می‌گیرد.

چرا باید سونوگرافي کالرداپلر بیضه را انجام داد؟

سونوگرافي کالرداپلر بیضه، بنا به تشخیص پزشک معالج و معمولا برای تشخیص یا درمان موارد زیر درخواست می شود:

سونوگرافی یک آزمایش تصویربرداری است که از امواج صوتی برای تولید تصاویری از اندام‌های داخلی استفاده می‌کند و به پزشکان دید دقیق‌تری می‌دهد بنابراین یک روش عالی برای مطالعه آلت تناسلی است.

از سونوگرافی داپلر آلت می‌توان برای ارزیابی بسیاری از شرایط مؤثر بر آلت تناسلی، مانند موارد زیر استفاده کرد

  • اختلال نعوظ (ED)
  • پلاک‌ها (مانند موارد ناشی از بیماری پیرونی)
  • فیبروز
  • توده‌ها
  • سرطان آلت

همانطور که بالاتر گفته شد حتی برای تشخیص اختلال نعوظ امروزه از سونوگرافی داپلر (بدون تزریق و با تزریق پاپاورین) استفاده می‌کنند که تشخیص جریان خون شریانی و وریدی را در آلت تناسلی و همچنین امکان بررسی دقیق اجسام غار را برای شناسایی کلسیفیکاسیون یا اسکار در داخل بافت نعوظ آلت تناسلی فراهم می‌کند.

هر آنچه قبل از سونوگرافی آلت تناسلی با تزریق پاپاورین باید بدانید

بهترین زمان انجام سونوگرافی اختلال نعوظ چه زمانی است ؟

معمولا این سونوگرافی در هر زمان با علائم مشخص و تشخيص پزشك متخصص به انجام سونوگرافی قابل بررسی می‎‎ باشد.

عوارض و درد سونوگرافی داپلر با تزریق پاپاورین چیست ؟

سونوگرافی آلت تناسلی پاپاورین یک روش مطمئن برای ارزیابی اختلال نعوظ است که عوارض جدی در آن مشاهده نشده و تنها در موارد معدودی از بیماران اختلال نعوظ پس از انجام سونوگرافی بروز پریاپیسم (نعوظ دردناک) است که همچون کبودی‌های احتمالی پس از سونوگرافی، برطرف می‌شود و نیازی به نگرانی بیمار در این خصوص وجود ندارد.

آمادگی های لازم برای سونوگرافی آلت تناسلی با تزریق پاپاورین چیست ؟

این سونوگرافی نیاز به آمادگی خاصی ندارد؛ رعایت بهداشت محدوده دستگاه تناسلی خارجی لازم است.

بهترین سونوگرافی آلت تناسلی با تزریق پاپاورین کجاست ؟

تمام مراکزی که دکتر گرامی در آن حضور دارند با توجه بکارگیری تجهیزات پیشرفته و تجربه بسیار بالای دکتر گرامی دقیق ترین نتایج را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

هزینه انجام سونوگرافی آلت تناسلی با تزریق پاپاورین چقدر است ؟

هزینه انجام آن بستگی به این که در کدام مرکز دولتی یا خصوصی انجام شود؛ هزینه متفاوت است.

با توجه به امکان تغییر تعرفه‎ها در هر سال ، برای اطلاع از قیمت دقیق  می‎توانید با هر یک از بهترین کلینیک های سونوگرافی تهران که دکتر گرامی در آن حضور دارند تماس بگیرید.

[dipl_faq_page_schema title=”سوالات متداول در خصوص سونوگرافی آلت با تزریق پاپاورین ” _builder_version=”4.11.3″ _module_preset=”default” faq_heading_text_align=”center” faq_heading_line_height=”1.7em” global_colors_info=”{}”][/dipl_faq_page_schema]

چند روش برای انجام سونوگرافی وجود دارد؟

 سونوگرافی به دو روش انجام مي‎شود. یکی نوع معمول سونوگرافی که همان سونوگرافی ابدومینال یا شکمی است که از روی شکم انجام می شود و دیگری سونوگرافی واژینال که از داخل واژن و معمولا در شرایط خاصی صورت می گیرد.

[dipl_how_to_schema title=”سونوگرافی کالرداپلر بیضه چطور انجام می‌شود” show_tools=”on” tools_title=”تجهیزات مورد استفاده ” tools_items=”%91{%22value%22:%22دستگاه سونوگرافی پیشرفته GE G10%22,%22checked%22:0,%22dragID%22:-1},{%22value%22:%22پروب مخصوص سونوگرافی آلت تناسلی%22,%22checked%22:0,%22dragID%22:0}%93″ time_title=”مدت زمان انجام ” add_time=”30″ cost_title=”هزینه ” add_cost=”بستگی به به زمان و شرایط انجام سونوگرافی” _builder_version=”4.11.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][dipl_how_to_schema_item step_title=”این سونوگرافی نیاز به ناشتا بودن ندارد” _builder_version=”4.11.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dipl_how_to_schema_item][dipl_how_to_schema_item step_title=” برای انجام این سونوگرافی نيازي به مثانه پر نيست” _builder_version=”4.11.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dipl_how_to_schema_item][dipl_how_to_schema_item step_title=”روی تخت دراز بکشید.” _builder_version=”4.11.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dipl_how_to_schema_item][dipl_how_to_schema_item step_title=”سونوگرافی بیضه از روی بیضه ها انجام شده و پروب یا سیمی وارد بدن شما نمی ‌شود” _builder_version=”4.11.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dipl_how_to_schema_item][dipl_how_to_schema_item step_title=”ژل به اسکروتوم اعمال و متخصص سونوگرافی، دستگاه کوچکی به نام پروب سونوگرافی را روی اسکروتوم قرار می‌دهد و با حرکت آن، تصاویر بیضه روی نمایشگر نشان داده می‌شود.” _builder_version=”4.11.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dipl_how_to_schema_item][dipl_how_to_schema_item step_title=”این سونوگرافي معمولاً بین ۱۵ تا 3۰ دقیقه طول می‌کشد.” _builder_version=”4.11.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dipl_how_to_schema_item][/dipl_how_to_schema][dnxte_multi_heading _builder_version=”4.11.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_multi_heading][dipl_double_color_heading _builder_version=”4.11.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dipl_double_color_heading]

آیا سوالی دارید و در لیست بالا نیست ؟ آن را از دکتر گرامی بپرسید در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.

نظرات آقایانی که برای سونوگرافی آلت تناسلی با تزریق پاپاورین مراجعه نموده و دیگر نظرات در خصوص خدمات دکتر گرامی

تا آخر عمر دعات میکنم

فقط اینو بگم که همه سونوگراف ها و جنین شناس و دکتر زنان مزخرف خودم گفتن سقط کن بچه ناهنجاره . ولی دکتر گرامی گفت والابلا من هیچ ناهنجاری تو جنین شما نمیبینم . بعد از توکل بخدا به حرفها و سونوگرافی های هرهفتم با دکتر ادامه دادم . حتی دکتر زنانم نیومد برای زایمانم چون معتقد بود با یه بچه ناهنجار مواجه میشه و بهانه آورد که نیاد گفت برو اورژانس دکتر کشیک .
بچه بدنیا اومد بدون کوچکترین ناهنجاری بدون کوچکترین علامت غیرعادی . الان ۱۱ ماهشه ماهه نازه راه میره و من همش میگم آخه کی میخواست تو نیایی بدنیا که انقد اصرار داشتن تو ناهنجاری !!!!
دکتر عزیز تو جون یه انسان رو نجات دادی و تا آخر عمرم مدیونتم

سمیرا بهراد
رضایت از خدمت :
خدمات دریافتی :سونوگرافی NT,NB, سونوگرافی ساده بارداری, سونوگرافی عمومی, سونوگرافی غربالگری
آبان ۱۲, ۱۳۹۹

از سونوگرافی دکتر گرامی رضایت کامل داشتم

من همه ی سونو هام طبق نظر پزشکم سونوگرافی الوند و دکتر گرامی انجام دادن خیلی با حوصله و اخلاق خوب کارشون انجام میدادن و جنسیت جنین در دوازده هفته و سه روز بهم گفتن منتظرم سونوی انومالی با ایشون انجام بدم

عالیه
رضایت از خدمت :
خدمات دریافتی :سونوگرافی NT,NB
فروردین ۱۴, ۱۴۰۰